Партія миру, стабільності, рівних прав та можливостей

2016.10.07

«СОЦІАЛІСТИ» – нова партія на українській політичній арені. Вона була створена в лютому 2015 року. Не дивлячись на досить юний вік, «СОЦІАЛІСТИ» встигли завоювати довіру жителів як області, так і нашого району. Причин тому кілька. По-перше, «СОЦІАЛІСТИ» – єдина в Україні партія з чіткою та зрозумілою ідеологією. По-друге, ця політична сила принципово не відстоює інтереси жодного з олігархів. І, по-третє, партійці за короткий період роботи показали всім свою спроможність працювати на благо жителів регіону.

Лівоцентристські рухи на сторожі справедливості

Ліві рухи з'явилися в Європі в ХІХ столітті, як організуюча сила трудящих. Завдяки цим політичним силам вдалося регламентувати робочий день, створити пенсійне забезпечення, узаконити загальне виборче право, оплачувану відпустку, допомогу по інвалідності й інші соціальні норми.

Сьогодні лівоцентристські партії є впливовими політичними силами в європейських парламентах. Вони можуть називатися соціалістичними, соціал-демократичними, лейбористскими або соціал-ліберальними, в залежності від традицій кожної конкретної країни та нюансів своїх програм. Але в цілому вони представляють інтереси людей найманої праці, що забезпечує їм широку популярність.

Соціалісти завжди на сторожі справедливості для всіх членів суспільства, незалежно від їх економічної спроможності та політичних уподобань.

Партія, що виступає за народ

Партія завжди відстоює інтереси більшості верств суспільства, які зараз перебувають у підлеглому, пригніченому з боку олігархічної верхівки, положенні. Це представники найманої праці: інтелектуальні працівники – науковці, вчителі, лікарі, інженери, офісні службовці, робітники, селяни та інші. Це й представники малого та середнього бізнесу, заснованого переважно на власній праці. Це найбільш соціально незахищені верстви населення – пенсіонери, безробітні, студенти.

«СОЦІАЛІСТИ» та їх задачі в Україні

Головним завданням сьогоднішнього дня соціалісти вважають досягнення миру в Україні.
Мир можна повернути виключно невійськовими методами. Соціалісти виступають за збереження територіальної цілісності України, але заперечують застосування війни як методу вирішення розбіжностей.

Військовий конфлікт викликаний у більшості невмінням і небажанням влади вирішити питання на користь народу шляхом компромісу й консенсусу. Будь-які суперечності між регіонами України повинні вирішуватися шляхом переговорів, тобто дипломатичним, а не силовим шляхом.

Сьогодні Україна потребує політики національного примирення й злагоди.

Ми вважаємо, що гідним прикладом для України є досвід Іспанії, яка припинила багаторічну загальнонаціональну дискусію «хто був правий, а хто – ні» в громадянській війні 1936-39 років, прийнявши в 1977 році акт національного примирення «Пакт Монклоа».

Партія «СОЦІАЛІСТИ» – порятунок для України

Партія «СОЦІАЛІСТИ» спирається одночасно на європейський, західний, так і на історичний, радянський досвід нашої країни. Вона готова співпрацювати як з Європою і США, так і з іншими сусідніми країнами на основі суверенітету й національних інтересів України.

Партія «СОЦІАЛІСТИ» не ділить громадян за мовною, ні за майновою, ні за політичною, ні за територіальною ознакою.

Водночас, «СОЦІАЛІСТИ» знають, як об'єднати громадян і створити єдину й сильну процвітаючу Україну та запрошують всіх бажаючих до її будівництва.

Олександр Євтушенко, голова Широківського районного осередку Української політичної партії «СОЦІАЛІСТИ»
Поделиться в социальных сетях