Іван Ступак: Допомагати людям конкретними справами

2016.05.08
На відміну від деяких українських політичних сил, котрі проявляють свою активність винятково перед виборами, голова Дніпропетровської обласної організації Української політичної партії «СОЦІАЛІСТИ» Іван Ступак і його прихильники постійно ведуть роботу в містах і селах Дніпропетровщини. Ця команда не обіцяє молочні ріки з медовими берегами чи золоті гори, а допомагає співгромадянам вирішувати нагальні проблеми, що їх турбують.

Одним із таких питань, яке постало на часі, є забезпечення проточною водою Андріївської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. За дієвого сприяння Івана Ступака вимогу дня вдалося вирішити. На даний час тут активно ведуться роботи по бурінню свердловини, з якої невдовзі надійде вода в лікувальний заклад.

Днями Іван Іванович особисто побував на об'єкті й ознайомився з ходом робіт. Після чого відбулася зустріч з територіальною громадою Андріївки, в якій взяли участь депутат районної ради, голова районного політичного осередку «СОЦІАЛІСТИ» Олександр Євтушенко, активісти партії. Жителі щиро дякували Іванові Ступаку за допомогу в облаштуванні соціально значимого об'єкта сільської ради й за віру в майбутнє села.

З нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС гості вшанували присутніх ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття й вручили їм пам'ятні подарунки. Наголосили, що ліквідатори рятували Україну та світ ціною власного життя й подякували за неоціненний подвиг, мужність і виявлений героїзм.

Зустріч, яка пройшла в теплій та дружній атмосфері, вкотре довела, що «СОЦІАЛІСТИ» готові допомагати людям не словами, а конкретними справами.
Поделиться в социальных сетях